Akrep Burcu Kasım 2018

Akrep Burcu Kasım 2018

Akrep Burcu Kasım 2018 İş

Sevgili Akrep burcu, Kasım 2018'in ilk günlerinden son günlerine kadar iş ve kariyer hayatınızda mücadeleci bir karakter ortaya koyacaksınız. Genel durumunuza bakıldığında ise şimdiye kadar ortaya koymuş olduğunuz mücadelelerden de gereken faydayı sağladınız. Çalışmalarınızın karşılıksız kalmayacağını iyi biliyorsunuz. Siz yine de temkinli olmaya devam etmelisiniz Akrep burcu. Değişim isteğiniz için de biraz beklemede kalmalısınız.

Kasım 2018, çok köklü değişimler için pek de uygun bir zaman değil. Bu dönem içerisinde başlatacak olduğunuz çalışmalarınız kısa sürede beklediklerinizi size veremeyebilir. Siz tüm planlamalarınızı en iyi şekilde yapar, her şeyi hazır edersiniz ancak hiç beklemediğiniz durumlarda beklemediğiniz şartlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Başarıyı göz önünde bulundurduğunuz gibi başarısızlığınızı da göz önünde bulundurun.

Akrep burcu, Kasım 2018 içerisinde yapacak olduğunuz planlamalarınızı sadece başarı üzerine kurarsanız hata yapmış olursunuz. Tüm şartları göz önünde bulundurur ve ona göre hareket ederseni her şey istediğiniz gibi olacaktır. Siz, çalıştığınız işle ilgili olarak fazlasıyla yeteneğe sahipsiniz ancak iş hayatınızda mutlu olmadığınız sürece bu yeteneğinizi de yeteri kadar kullanamayabilirsiniz. Kasım 2018'de biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor.

Akrep Burcu Kasım 2018 Aşk

Akrep burcu, Kasım 2018'in gelmesiyle beraber sadece iş ve kariyer hayatınızda değil aşk ve ilişki hayatınızda da biraz olsun karmaşık durumlarla karşı karşıya kalacaksınız. Birlikteliğinizin bu dönem içerisinde son bulma ihtimali var. Hal böyle olunca da aşk hayatınıza biraz daha fazla ilgi duymanız gerekiyor. Partnerinizin sizden istediklerini bulamıyor olması, ilişkinizi bir çıkmazın içine sürükleyebilir.

Kasım 2018 içerisinde sadece sorun ve sıkıntılar da olmayacak elbette. Hislerinizin sizi yanlış yönlendirmesine müsaade etmemelisiniz. Sorunlu ve sıkıntılı bir ilişkiye sahipseniz de bunun düzelmesi için bir şeyler yapmanız gerektiğini siz de biliyor olmalısınız. Hem sizin hem de partnerinizin bir şeyler için çaba göstermesi birlikteliğinizin devamlılığını sağlayacak olan en önemli nokta. İkinizin de bunu anlaması gerekiyor.

Akrep burcu, Kasım 2018'in ortalarına doğru hayatınıza yeni bir kişi dahil olacak. Bu kişi birlikteliğiniz olsun veya olmasın sizin aklınızı karıştırabilir. Özellikle de birlikteliği olanların bu konuda çok dikkatli olması gerekiyor. Yalnız olanlar için herhangi bir olumsuzluk bulunmuyor ancak yine de hisleriniz söz konusu olduğunda biraz temkinli olmanızda yarar var. Kendinizi ve karşınızdaki kişiyi düşünerek hareket etmeniz en iyi olacaktır.

Akrep Burcu Kasım 2018 Sağlık

Akrep burcu, Kasım 2018 içerisinde sağlığınız inişli çıkışlı bir grafik çizecek ancak köklü sorunlarınız dışında büyük bir sorunla da karşılaşmayacaksınız. Dönem içerisinde size iyi gelecek veya olumsuzluk oluşturabilecek noktaları analiz etmeniz şart. Sağlığınız için risk oluşturabilecek hemen her türlü olumsuzluktan uzak, sağlığınıza olumlu etkileri bulunacak şartlara da olabildiğince yakın durmalısınız.

Akrep Burcu Kasım 2018. Akrep Burcu Kasım 2018 Yorumu. Akrep Burcunun Kasım ayı burç yorumları nedir? Kasım 2018 Akrep Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!