Akrep Burcu Kadını Aşk

Akrep Burcu Kadını Aşk

Akrep burcu kadını aşk hayatında gelip geçici heveslere, bu tarz yaklaşımlarda bulunanlara yer vermez. Kendini bilen erkekler Akrep burcu kadınına yaklaşabilir. Aslında bunu başarmak bile oldukça tecrübe gerektirir. Akrep burcu kadını gizemlidir ve karşısındaki erkeğin düşüncelerini okumakta oldukça başarılıdır. Aşk hayatında tecrübesi bulunmayan bir erkek, Akrep burcu kadınının tecrübeleri ile asla boy ölçüştüremez.

Bir erkeğin kendisine güvenmediğini anlar ve bunu o erkeği kötü duruma düşürmek için kullanabilir. Akrep burcu kadınına yaklaşmak isteyen erkek tam olarak açık davranmalı ve cesur olmalıdır. Akrep burcu kadınını eleştirmeden ona yaklaşmak mümkündür, tabii bu da erkeğin dürüstlük seviyesine bağlı olacaktır.

Akrep burcu kadınının aşk hayatı

Akrep burcu kadını aşk hayatında dengelidir. Yani ne romantizm delisidir ne de romantizmden yoksun kalmak ister. Partnerinden güzel sözler duymak ister. Sevildiğini ve el üstünde tutulduğunu hissetmek kendisine iyi gelir. Ancak yapılacak iltifatların erkeğin içinden gelmesini ister. Yağ çeker gibi değil, içinden gelen neyse o olsun ister. Başta da dediğimiz gibi dürüstlük, Akrep burcu kadını için oldukça önemlidir.

Akrep burcu kadını evlilik hayatında gelenekselliğe bağlıdır. Eşi ile birlikte sevimli dakikalar yaşamak ister. Eşine karşı sonsuz sevgisini sunacaktır ve asla ondan başkasını gözü görmeyecektir.

Akrep burcu Kadını aşk. Akrep burcu Kadınınınn aşk hayatı, sosyal ilişkileri.