Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Akrep burcu erkeğinin fiziksel olarak en dikkat çekici özelliği bakışlarıdır. Karşısındaki insanı bakışları ile hipnotize edebilir. Köşeli bir çene yapısına sahiptirler. Dolgun dudaklar, açık alın yapısı ve delici bakışlar Akrep burcu erkeğinin yüz hatlarını tamamlayan özelliklerdir. Akrep burcu erkeği genel olarak orta / uzun boyludur ve ince bir bedene sahiptir. Yine de abur-cubura eğilimli olmalarından dolayı kolaylıkla kilo alabilirler. Giyim konusunda her zaman modayı takip ettiklerini söylemek gerekir. Renk konusunda genellikle koyu renkleri tercih ederler. Bu tarz renklerin Akrep burcu erkeğine tanıştığını söylemek gerekir.

Akrep Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği: Akrep burcu erkeği özellikle arzulu ve son derece istekli yapısı ile dikkat çeker. Bir şeyi yapmak isterse büyük bir heyecan ile peşinden gider. Her zaman yeni şeyler öğrenmeye ve keşfetmeye isteklidir. Elde etmek istediğini mutlaka elde eder. Buna kararlı olmaları da destek çıkar. Kararlı olmalarından dolayı onları yolundan çevirmek oldukça zor bir durumdur.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeğinin son derece duygusal olduğunu belirtmekte fayda vardır. Dışarıdan bakıldığında bu durum tersini gösterebilir ancak iç dünyalarında bu durum bambaşkadır. Dışarıdan bakıldığında son derece neşeli, eğlenmeyi seven ve yerinde duramayan bir görünüme sahiptir. Ancak iç dünyalarında daima karamsar olduklarını söylesek, yanılmış olmayız. Akrep burcu erkeğinin zaman zaman romantik olduğunu kabul etmek gerekir.

Akrep burcu erkeği her zaman duyarlı davranışlar sergiler. Onların umursamaz ve düşüncesiz olduğunu söylemek kesinlikle yanlış olur. Çoğu insan, Akrep burcunu duyduğunda çekingenlik ile yaklaşır. Belki de bu durum, Akrep adının barındırdığı güçten kaynaklanıyor olabilir. Ancak tanıdıklarında biraz olsun yanılabilirler. Yine de Akrep burcu erkeğinin güçlü bir kişiliğe sahip olduğunu kim değiştirebilir ki?

Akrep burcu erkeği hayatı daima zevki yaşamak ister. Daima güzel tarafını görmek ve zevkini çıkarmak ister. Hâl böyle olunca insanları eğlendiren, neşe veren ve mutlu eden yönleri ile dikkat çekerler. Yine de belirttiğimiz gibi, iç dünyalarında karamsar olduklarını unutmamak gerekir. Kendilerine zevk veren, gözlerine güzel görünen her şeye karşı düşkünlükleri vardır.

Akrep burcu erkeği insanlara şüpheci yaklaşımları ile dikkat çeker. Hemen her şeye ve herkese karşı yaklaşımları bu yöndedir. Kimseye kolay bir şekilde güvendiğini görmek neredeyse imkansız bir durumdur. Akrep burcu erkeği eleştiride bulunmaktan hoşlanır ancak insanların kendisini eleştirmesinden nefret eder. Yine de Akrep burcu erkeğini son derece açık sözlü ve güvenilir bir erkek olduğunu belirtmek gerekir.

Akrep burcu erkeği özgür olmak ister. Kısıtlanmak ona göre değildir. O ne istiyorsa onu yapmalı ve dilediği gibi yaşamalıdır. Özgürlük, Akrep burcu erkeği için çok önemlidir. Özgür olduğunu hissederse mutlu ve neşeli olur. Aksi halde sinirlenir ve huzursuz bir karaktere dönüşür. Akrep burcu erkeğinin son derece etkili bakışları vardır. Bakışlarıyla insanları etkisi altına alabilir. Aslında bakışlarıyla duygu ve düşüncelerini aktarmayı tercih eder. Gözlerinde birçok anlam vardır.

Akrep burcu erkeği genel olarak yumuşak huylu insanlar ile anlaşamaz, yumuşak huylu insanlarda onunla. Akrep burcu erkeğini kimse hafife almak gibi bir hata yapmasın. Akrep burcu erkeğine karşı her zaman dürüst ve açık sözlü olunmalıdır. Asla belirsizlikten hoşlanmaz. Daima ya kapalı ya da açık olunmalıdır. İnce farklılıklar, Akrep burcu erkeğine göre değildir.

Akrep Burcu Erkeği çevresindeki her insanı kolaylıkla çözebilir. Ondan bir şey saklamak ya da gizlemek bu nedenle iyi bir davranış değildir. Yorumlama ve analiz etme yeteneği daima üst düzeydedir. İnsanların nasıl bir karaktere sahip olduğunu, neler düşündüğünü anlayabilir. Akrep burcu erkeği için dostları gerçekten önemlidir. Arkadaşlarını özenle seçer. Herkesi dostu yapmaz, zaten çok zor güvendiğini belirtmiştik. Fedakar bir dost olduğunu söylemek gerekir.

Akrep burcu erkeği ev hayatına çok düşkün olmasa da gerekli değeri verir. Ev hayatının ve ailenin ne kadar önemli olduğunun farkındadır ve ona göre davranır. Özellikle annesine aşırı düşkün olduğunu söylemek gerekir. Ancak sosyal olarak hareketli bir hayata sahiptir. Daima dışarıda gezer ve arkadaşları ile vakit geçirmeyi tercih eder. Eğlenmesini iyi bilir.

Akrep Burcu Erkeği Aşk

Akrep Burcu Erkeği Aşk

Akrep burcu erkeği aşk hayatında dayanılmaz bir etkiye sahiptir. Kadınların kolay kolay ona karşı koyamadığını söylemek gerekir. Çekici ve gizemli karakteri ile son derece ilgi çeker. Akrep burcu erkeği uzun ilişkiler kurmaktan yana değildir. Aşık olmadıkları sürece bu durum asla değişmez. Her birlikteliğini kısa vadeli olsun diye kurar. Aslında bunun nedeni ise, Akrep burcu erkeğinin yara almak istememesidir.

Akrep burcu erkeği aşık olduğunda sadık ve uzun vadeli bir ilişki gerçekleştirir. Partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Ayrıca aşık olduğunda aşırı derecede kısıtlayıcı ve kıskanç olduğunu söylemek gerekir. Birlikteliğinde partneri ile her şeyi yaşamak ister. Fiziksel ilişki isteği üst seviyede olan Akrep burcu erkeği, bu tarz davranışları partnerinden de bekler. Aslında bu konuda da dayanılmaz çekim güçleri olduğunu belirtmek gerekir.

Akrep burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Akrep burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; sadık ve gerçekçi olması en dikkat çekici özelliğidir. Yaratıcı olmasını bilir, tutkulu, karizmatik ve enerjili bir erkektir. Kararlıdır ve kolay kolay değiştirmez. Sorumluluklarının farkındadır ve onlardan kaçmaz. Tutkulu, amansız ve anlayışlı oluşu diğer olumlu özellikleri arasında dikkat çekicidir.

Akrep burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Akrep burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; yıkıcı, aşırı kıskanç olması ve intikamcı olması en fazla dikkat çeken özelliğidir. İnsanlara kuşkucu bir şekilde yaklaşır. Merhamet sahibi değildir ve inatçıdır. Bir diğer olumsuz özelliği ise uyum sağlamakta zorluk çekmesidir.

Burçlarla uyumu

Akrep burcu erkeği, Boğa burcu kadınıyla uzun soluklu, karşılıklı güven içerisinde geçen ve mutlu birliktelik kurabilir. Monoton bir ilişki istemiyorsa, Aslan burcu kadınını tercih etmelidir. Bu ilişki, oldukça renkli ve eğlenceli olacaktır. Yengeç burcu kadınıyla, fiziksel anlamda uyumu yakalama şansları oldukça yüksektir.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Akrep burcu erkeği kendisine sorun çıkarmayacak, uyumlu, problemlerden hoşlanmayan ve kendisine karşı saygı ve sevgi sunacak kadınlardan hoşlanır. Olumsuz davranışlara tahammülü yoktur ve bu şekilde davranmayan kadınlardan hoşlanmaması neredeyse imkansız demektir. Yalan söylemeyen ancak ufakta olsa gizli bir yanı olan kadından hoşlanır. Yine de bir kere de olsa yalan söylediğini anlarsa o kadından mümkün olduğunda uzak durmaya çalışır.

Nasıl etkilenir?

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Akrep burcu erkeğini elde etmek istiyorsanız her zaman bakımlı ve şehvetli olmalısınız. Ona itaat edeceğinizi hissettirin. Size güvenmesini sağlayın, sadık olacağınızdan emin olsun. Kıskanç bir yapıya sahip olduğundan, onun yanındayken gözünüz ondan başkasını görmezse onu etkileyebilirsiniz. Yaratıcı kadın olmaya ve bu durumu ön plana çıkarmaya özen gösterin. Tüm bunları uyguladığınız sürece Akrep burcu erkeğini etkileyebilirsiniz.

Nelerden hoşlanır?

Akrep burcu erkekleri gizemli olan, ilgi çekici ve ilginç olan herşeyle ilgilenmekten hoşlanır. Alışveriş yapmaktan, gezmekten ve eğlence hayatında varolmaktan hoşlanır. Siyasette ilgilenmekten hoşlandıklarını da söyleyebiliriz.

Hediye seçimi

Akrep burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız değişik aksesuarlar seçebilirsiniz. Alacağınız aksesuarlar kendisi, arabası veya evi için olabilir. Akrep burcu erkeği deri eşyalara sahip olmaktan hoşlanır. Bu nedenle Akrep erkeğine deri evrak çantası, deri ceket veya cüzdan alabilirsiniz. Gizemli konularla ilgili olan Akrep burcu erkeğine bu tarz bir roman da hediye edebilirsiniz.

Akrep burcu erkeği. Akrep burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.