Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Akrep burcu kadınının tam bir dişi olduğunu ve bunun da fiziksel özelliklerine yansıdığını söylemek gerekir. Dışarıdan iç çekilecek kadar güzel görünüme sahiptir. Derin bakışlara sahiptir ve bu bakışlar karşısındaki insanı kimi zaman rahatsız eder, kimi zaman da başını döndürür. Alın yapısı açık ve geniştir. Yüzleri ise oval şeklindedir. Genel olarak köşeli bir çene yapısına sahiptir. Dolgun dudaklar ve ilgi çekici yürüyüş Akrep burcu kadınlarının dikkat çekici fiziksel özellikleri arasındadır. Bazı Akrep burcu kadınları hafifi toplu olabilir, bunun nedeni ise yiyeceklere karşı aşırı düşkün olmalarıdır. Genellikle koyu renkli kıyafetleri tercih ederler ve gerçekten çekici giyinmesini bilirler. Modayı aşırı derecede takip ederler.

Akrep Burcu Kadını Genel Özellikleri

Akrep Burcu Kadını: Akrep burcu kadını son derece cazibeli, isteklerine ulaşmada hırslı, oldukça akıllı ve sezgileri kuvvetli olan bir kadındır. Tüm bu özellikleri ile Akrep burcu kadınını tanımak oldukça kolaydır. Gerçekten hoş bir mizaca sahip olduklarını söylemek gerekir. Alçak gönüllü ve yumuşak başlıdır. Ancak mağrur ve kibirli bir kadın olduğunu da unutmamak gerekir.

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadını her zaman için kıskanç davranır ve bu davranış onların mizacında vardır. Kendisinden daha üstün olan kişileri, kendisinin sahip olduğundan daha iyisine sahip olanı, sevdiğini ve arkadaşını her zaman kıskanır.

Akrep burcu kadını için arkadaşlık ve dostluklar oldukça önemlidir. Dostlarını özenle seçer ve genellikle bu kişiler sevilip, sayılan kişilerdir. Zaten insanlara kolayca güvenmez, bu nedenle onunla arkadaş olmakta hiç kolay değildir.

Akrep burcu kadını doğrucu bir karaktere sahiptir. Kendisi asla yalan söylemediği gibi, başkalarının da yalan söylemesini istemez hatta bu durumdan nefret eder. Karşısındaki insanın yalan söylediğini anlarsa o kişiden anında uzaklaşır. Dürüst olmak onlar için çok önemlidir ve dürüstlüğe aşırı derecede önem verirler. Yalan söylemeyen ve her zaman dürüst davranan kişiler Akrep burcu kadını için değerlidir.

Akrep burcu kadını oldukça gururludur ve kendi bildiği doğrularından kolaylıkla vaz geçmez. Cesur bir yapıya sahiptir ve tuttuğunu koparıp, elde etmeden asla vaz geçmez. Kolay kolay çabalamayı bırakmazlar. Bir şeyi istiyorlarsa mutlaka elde ederler. Başarısızlığı asla ama asla kabul etmezler, nedeni ve sebebi ne olursa olsun.

Akrep burcu kadınının belki de en dikkat çekici olumsuzluğu şüpheci olmasıdır. O kadar şüphecidir ki, bu davranışları hayatlarının her alanında kendisini gösterir. Herkese karşı garip ve şüpheci yaklaşımları vardır. Kolay kolay karşısındaki insana güvenemez. Bu durum kimi zaman iyi olsa da, kimi zaman da kötü sonuçlar doğurabilir. Dışarıdan bakıldığında fazla mantıklı gibi görünse de, aslında içlerinde inceden inceye duygusallık vardır.

Akrep Burcu Kadını insanların kendisine yaptığı iyi şeyleri de, kötü şeyleri de asla unutmaz. İyiliğe iyilik ile, kötülüğe kötülük ile cevap verir. Akrep kadınının intikam alma duygusu inanılmaz derecede gelişmiştir. Çevresinde sürekli kötülükten yana davranışlar sergileyen biri varsa, Akrep kadını asla susmaz ve daima karşısında olur.

Akrep burcu kadınının doğal bir cazibesi vardır ve özellikle erkekleri kendilerine çekme konusunda oldukça iyidir. Akrep kadını tam anlamıyla bir dişidir ve her şeyden önce bir kadın olduğunun farkındadır ve buna göre davranır. Bu kadar kararlı, kendisini ezdirmeyen ve istediğini her zaman elde eden kadın kimi zaman yavru bir kediye dönüşebilir.

Akrep Burcu Kadını Aşk

Akrep Burcu Kadını Aşk

Akrep burcu kadını aşk hayatında dayanılmaz bir etkiye sahiptir. İlk günden, son güne kadar bu etki devam eder. Oldukça çekici bir havaya sahiptir. Yine de aşk hayatında kimi zaman gizemli olduklarını söylemek gerekir. Dışarıdan bakıldığında aşk hayatında serbest olarak görülebilir ancak iç dünyasında kırılgan ve hassas bir yapıya sahiptir.

Akrep burcu kadını ciddi birliktelikleri dışında, uzun sürmeyen ve derin duygular içermeyen birliktelikler kurmayı ister. Bunun nedeni ise aslında yara almamaktır. Akrep burcu kadını aşık olduğunda oldukça kıskanç ve sahiplenici olabilir. Birlikte olduğu kişiden güven ve sonsuz sevgi, saygı ister. Akrep burcu kadını aşk hayatında her zaman karşısındaki insana da değer verir ve sonsuz paylaşımlarda bulunmak ister.

Akrep burcu kadınının olumlu özellikleri

Akrep burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; en dikkat çekeni ise sadık olmasıdır. Kimseyi yarı yolda bırakmaz ve ihanet etmez. Duygusal davranışlar sergiler ve sabırlıdır. Sorumluluklarının farkındadır ve tutumludur davranışlara sahiptir. Yaratıcı olması bir diğer olumlu özelliği olarak dikkat çeker. Tutkulu, çekici ve sağlam karaktere sahiptir.

Akrep burcu kadınının olumsuz özellikleri

Akrep burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı yıkıcı bir karaktere sahip olmasıdır. Aşırı derecede kıskanç olabilir ve sinsi davranışlar sergileyebilir. Uyum sağlamada zorluk çeker, geniş bakış açısına sahip değildir ve inatçıdır. Her zaman, herkesten kuşku duyar. Kindar olması diğer olumsuz özelliği olarak göze çarpar.

Nasıl erkeklerden hoşlanır?

Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Akrep burcu kadını ilgisini göstermekten çekinmeyen, açık bir kişiliğe sahip olan erkeklerden hoşlanır. Gizlilikten hoşlanmaz, bu nedenle hoşlandığı erkekte illa ki olduğu gibi davranan, içinden geleni çekinmeden söyleyen erkek olur. Bağlılıklarını çekinmeden gösteren, onu istediğini gerçekten belli eden, kendisini önemseyen erkeklerden hoşlanır. Gözü sürekli dışarıdan olan erkekler asla ama dikkatlerini çekmez.

Nasıl etkilenir?

Akrep Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Akrep burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle gizemli bir erkek olun ancak abartmamaya dikkat edin, kıvamında olmalı. Sırlarınızın olduğunu zaman zaman söyleyin ve bunu merak etmesini sağlayın. Mesajlar verin ancak ne demek istediğiniz tam anlamıyla belli olmasın. Sakın ama sakın dostu olan kızı sürekli olarak kesmeyin, gözünüzün sadece onu gördüğünü hissetsin. Dürüst olmaya dikkat edin. Bir kere bile yalanınızı yakalarsa hiç şansınız yok demektir. Sorununuz varsa onunla paylaşımda bulunun ve verdiği çözümü uygulayın.

Nelerden hoşlanır?

Akrep burcu kadını gerçekçidir ve bu nedenle gizli olan şeyleri açığa çıkarmaktan, araştırma yapmaktan hoşlanır. Kimsenin cesaret edemediklerini yapmaktan hoşlanır. Alışveriş yapmaya bayıldıklarını söylemek gerekir. Arkadaşları ile sürekli olarak sosyal aktivite de bulunmaktan hoşlanır ve güzel yerlere gitmek ister.

Hediye seçimi

Akrep burcu kadınına hediye almak istiyorsanız klasik kesimli, iyi bir dikime sahip olan bir elbise alabilirsiniz. Renk seçiminde ise siyahı seçmek mantıklı olacaktır. Pahalı bir deri çanta ya da güzel bir şemsiye de hediye edebilirsiniz. İş hayatı yoğun olan Akrep burcu kadınına güzel bir evrak çantası da alabilirsiniz. Tam anlamıyla dişi olan Akrep burcu kadınına, baştan çıkarıcı parfümler alabilirsiniz.

Akrep burcu Kadını. Akrep burcu kadınının fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl erkeklerden hoşlanır, nelerden etkilenir.