Akrep Burcu Sağlık

Akrep burcu cinsel organları yönetmektedir ve bu nedenle bu bölgelerden doğacak rahatsızlıklara yakalanırlar. Burcunun yönettiği bölgeye dikkat etmeleri gerekir.

Akrep burcu insanlarının fiziksel özellikleri, uzun boylu, düzgün bedenli ve dikkat çekici olarak tanımlanır. Yüz hatları yuvarlak, tenleri esmer, boyunları kısa ve kalındır. Bazı Akrep burcu insanları çarpık bacaklıdır. Kahverengi ve kıvırcık saçları vardır. Genel olarak ayakları biçimsizdir.

Akrep burcu insanlarının, tüm hastalıklara karşı savaşan ruhları vardır. Hastalandıkları zaman, güçlü olmaları ve yüksek enerjileri ile bu durumu kolayca atlatabilirler. Hastalığı bir iş gibi görür ve üstesinden gelmeye çalışırlar. Hastalandıkları zaman sabırsız davranışta bulunurlar ve hemen iyileşmenin peşine düşerler.

Sağlıklı olmanın veya olmamanın kendi ellerine olduğuna inanırlar. Tüm rahatsızlığı iradeleri ile kendilerinden uzak tutacağına inanırlar. Fiziksel olarak güçlü kişilerdir ve kendilerinde zayıf bulduğu noktayı spor yaparak güçlendirmeyi tercih ederler.

Akrep burcu sağlık. Akrep burcunun sağlığı. Akrep burcunun hastalıkları.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!