Akrep Burcu 2019

Akrep Burcu 2019

Gelişimi ve büyümeyi simgeleyen Jüpiter, 2019 yılında uzun bir süre Akrep burcunda olacak ve bu durum beraberinde beklenmedik önemli gelişmeleri, fırsatları ve yeni ilişkileri getirecek. Kendinizi daha farklı ifade etmenin yollarını da bulacaksınız. Mart ve Temmuz aylarında Jüpiter, geri gidişte olacak. Bu aylarda Jüpiter’in enerjisini üzerinizde hissedeceksiniz ve bazı olayları içinizde sorguya çekeceksiniz.

Burcunuzda olan Jüpiter’in etkisi ile taşınabilir, kariyer alanında değişiklik yapabilir, bekarsanız evlenebilirsiniz. Bu saydıklarımızın hepsi de olabilir, birisi de ancak bunlara benzer birçok durumla karşılaşacaksınız. Belirli alanlarda başarıyı yakalayacaksınız. Kasım ayında ikinci evinize, Yay burcuna girecek olan Jüpiter, parasal konularda başarıyı yakalamanızı sağlayabilir. Aslan burcunda, onuncu evinizde olan Satürn, geçişine devam ediyor. Bu geçiş, iş yaşantınızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Diğer yandan ise, yeni sorumluluklar almanızı ve başarılı olmanızı da sağlayabilir. Bu durum çalıştığınız alan ile ilgili ve meslek hayatında ne kadar süre aldığınız ile ilgili değişim gösterebilir.

Beklenmedik olayları ve değişimi simgeleyen Uranüs, Balık burcunda, beşinci evinizde bulunmaya devam ediyor. Bu geçiş, hayal gücü gerektiren konularda başarılı olmanızı sağlayabilir. Aynı zamanda riskler alabilirsiniz. Sıradan olmayan, farklı insanlar ile tanışabilirsiniz. Yaratıcılık yönünüz gelişim ve farklılık gösterebilir. Bu değişimin sizde farkında olacaksınız. Evlat sahibi iseniz, bu geçişten dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu 2019

Kova burcunda, dördüncü evinizde bulunan Neptün, haneniz ile ilgili konularda beklenmedik sorunlar, düşündürücü olaylara sebep olabilir. Aile ile ilgili konularda sorumluluk sahibi olmanız gerekebilir. Size ihtiyaçları olabilir. Bu geçişin amacı ise, kendinizden çok çevreniz ile ilgilenmeniz gerektiğini söylemesidir.

Burcunuzu yöneten Pluto, Yay burcunda, ikinci evinizde olmaya devam ediyor. Geçen yıllardan bu yana Pluto, para ile ilgili konularda yenilemeler ve toplamalar yapmanıza yardımcı olmuş olabilir. Maddi kaynaklar bulmakta şanslı olmanızı sağlıyor. Daha önceleri borç yapmış olabilir, bunu atlatmış olabilirsiniz. Bireysel değerleriniz, ağır olmayan ancak güçlü değişimler yaşıyor.

Akrep Burcu 2019 Aşk Hayatı

Akrep Burcu 2019 Aşk

2019 senesinde aşk açısından harika dönemler Ekim, Kasım ve Aralık ayları. Bu aylarda burcunuzu yöneten ikinci gezegen Mars, burcunuzda olacak ve kendinize olan güveninizi, enerjinizi, fiziksel çekim gücünüzü en üst noktaya çıkaracak.

Mart, Temmuz ve Kasım ayında geri gidecek olan Merkür, iletişimlerde sorun yaşamanıza, yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Bu nedenle konuşmalarınızda dikkatli olmalı, kullanacağınız kelimeleri özenle seçmelisiniz. Seyahat yapmak istiyorsanız, sorunlara açık olmalısınız. Hatta çok önemli olmadığı sürece yolculuk yapmamanız iyi olacak. İmzalayacağınız önemli belgeleri tekrar tekrar okumalısınız.

Akrep burcu günlük
Akrep burcu 2019. Akrep burcu 2019 falı. Akrep burcu 2019 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!