Akrep Burcu Günlük Fal

İşle ilgili konularda iddialı ve hırslı bir gününüzdesiniz. Hedeflerinizle ilgili çıtanızı yükseltebilirsiniz. Kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar çıkabilir. Ancak ciddi rakipleriniz olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Anne ve anneliğe dair konularda gelişmeler yaşanabilir. Sabırlı ve olgun davranmanız gereken durumlar var.

Akrep Burcu

Akrep Burcu Günlük Falı sabah gazetesi yorumu

Eğer, aşk hayatınızda bir sevdiğiniz varsa ve de seviliyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz manevi desteği fazlasıyla alacaksınız. Buna benzer, temeli aşka dayalı destekler kadar sizi motive eden ve itici güç oluşturan bir etken daha yok. Sağlık konusunda bugünlerde boğaz bölgenizi koruyarak, ilaçlarla uğraşmayın.

Akrep Burcu Günlük Falı hürriyet gazetesi yorumu

Bazı planlarınızın görünen ve görünemeyen sonuçları üzerine daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Duygusal ya da ekonomik açıdan kendinizi zorlayacak planlar yapıyor olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflere ulaşmanın veya belli amaçları gerçekleştirmenin birden fazla yolu olabilir. Tek yol, bildiğimiz veya alışık olduğumuz yol değildir. Dolayısıyla, kendinizi köşeye sıkışmış ve ilerleme imkanınız yokmuş gibi hissediyorsanız, amaçlarınıza ulaşmanın diğer yöntemleri üzerine düşünmelisiniz. En imkanlı görünenden en imkansız görünenine kadar türlü seçeneğin yaratacağı mükemmel sonuçları görüp çok şaşırabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Falı güneş gazetesi yorumu

Sinirleriniz biraz gergin. Özel hayatınızla ilgili kararlar almaktan uzak durmalısınız. Önemsemez bir tavırda çalışmanıza rağmen, işinizdeki başarınız herkesi şaşırtıyor. Çok tempolusunuz, ama işler bitene kadar hem siz, hem de çalışma arkadaşlarınız yeterince gerginlik yaşıyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Falı takvim gazetesi yorumu

DÜN biriyle münakaşa yaşadıysanız bugününüzü de kendinize zehir etmeyin. Görüşmeniz gereken insanlar varsa son ana bırakmayın.