Akrep Burcu Günlük Fal

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Akrep Burcu

Akrep Burcu Günlük Falı sabah gazetesi yorumu

Çevrenizde güçlü dostlarınızın olması sizi mutlu ediyor gibi görünse de, zaman içinde onlarla aranda rekabet oluşmasına neden olacak. Yaptığınız her işte gizli bir yöneticilik ruhu yatıyor ve farklı fikirlerin sizi yönlendirmesi canınızı sıkabiliyor. Derin araştırmalar içinde olacağın bir konu gündeminizi meşgul edebilir. Sabırlı yönlerinizi kullanacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Falı hürriyet gazetesi yorumu

İş hayatınıza, sağlıkla ilgili konulara, yakın çevre ilişkilerine zaman ayırılması ve bu alanlarda sakin şekilde hareket edilmesi gereken bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Elektrik elektronik cihazlarda ve iletişimle ilgili yaşanabilecek problemlere karşı da tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta Uranüs, Pluton, Mars ve Jüpiter arasında oluşacak gergin açı kalıpları ay başından beri yazdığım uyarıların kendini belirginleştireceği(internetten özellikle 14 Nisan tarihli ay tutulması yazımı okuyabilirsiniz)ani, şaşırtıcı, beklenmedik ve belki de tuhaf olaylara açık 2 haftalık süreçte olduğumuzun habercisi. Yorucu haftaya başlamadan önce, güzel bir tatil günü geçirip haftaya dopingli başlamakta fayda var. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Falı güneş gazetesi yorumu

Sinirleriniz biraz gergin. Özel hayatınızla ilgili kararlar almaktan uzak durmalısınız. Önemsemez bir tavırda çalışmanıza rağmen, işinizdeki başarınız herkesi şaşırtıyor. Çok tempolusunuz, ama işler bitene kadar hem siz, hem de çalışma arkadaşlarınız yeterince gerginlik yaşıyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Falı takvim gazetesi yorumu

AİLENİZİN yaşantınıza saygı göstermesini bekliyorsunuz. Bunu onlara anlatmak zorunda kalmak canınızı biraz sıkabilir.