Akrep Burcu Günlük Fal

Araştırmaya dayalı çalışmalarınız için verimli bir gündesiniz. Uzun zamandır üstünde çalıştığınız işlerinizde sonuçlandırabilirsiniz. Eğitim alanında olumlu haberler alabilirsiniz. Yurtdışıyla olan çalışmalarınızda yeni girişimler içinse henüz erken olabilir. Daha anlayışlısınız. Gün içinde tatil planlarınızla ilgili gelişmeler gözüküyor.

Akrep Burcu

Akrep Burcu Günlük Falı sabah gazetesi yorumu

Aşk ve sosyal hayatınız sayesinde tüm yaşantınızı elinizde tutmayı başaracaksınız. Sanki tüm dünya etrafınızda dönecek. Sosyal açıdan parlak bir döneme gireceksiniz. Bu hafta kariyeriniz oldukça yüksek seyrediyor.. Maddi durumunuz mükemmel olmasına rağmen, .Paranızı harcarken dikkatli olun ve küçük detaylardan uzaklaşmayın.

Akrep Burcu Günlük Falı hürriyet gazetesi yorumu

Üzerinde çalışılması gereken evrak işlerinize hızlıca zaman ayırıp ardından diğer işlere geçiş yapabilirsiniz. Çevrenizi güzelleştirebilir, kendinizi şımartacak işlere zaman ayırabilir veya aşk hayatınız için özel zaman yaratabilirsiniz. Alışılmadık bir görüşme yaratıcı projelerin önünü açabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Falı güneş gazetesi yorumu

Sinirleriniz biraz gergin. Özel hayatınızla ilgili kararlar almaktan uzak durmalısınız. Önemsemez bir tavırda çalışmanıza rağmen, işinizdeki başarınız herkesi şaşırtıyor. Çok tempolusunuz, ama işler bitene kadar hem siz, hem de çalışma arkadaşlarınız yeterince gerginlik yaşıyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Falı takvim gazetesi yorumu

HİSLERİNİZE yada tecrübelerinize güvenen bir yakınınız sizden yardım isteyebilir. Onu kışkırtacak telkinlerde bulunmamaya çalışın...