Akrep Burcu Günlük Fal

8 Aralık 2016 Perşembe Akrep Burcu Günlük Fal:

Akrep Burcu Günlük Fal Hürriyet

Çevrenizi güzelleştirmenizi sağlayacak, görüşme, toplantı veya planlara dahil olabilirsiniz. Diğerlerinin hareketlerinin sizin için iyi şeyleri yapmanızı engellemesine izin vermeyin. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Değişim ve dönüşüm ön plana çıkıyor! Değişiklik ve yenilik yapmak arzusu ya da ihtiyacı artıyor. Beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Gizli tehlikeler ortaya çıkabilir.
Sevdiklerimiz veya ait olduğumuz topluluk için en iyisi ne ise o kararı almaya çaba göstermeliyiz. Hassas olduğumuz konular belirginleşebilir.
Maddi başlıklı konularda aşırı harcamalardan veya gereksiz risklerden kaçınılmalı. Görev ve sorumlulukların ihmal edilmesi sorunlara neden olabilir. Daha ciddi ve mantıkla çalışılması gerekiyor.
Bugün Kova burcuna geçen Venüs eski işlerin tamamlanıp biraz dinlenme zamanı geldiğini gösteriyor. Önümüzdeki üç haftalık süreçte sosyal hayatımıza veya ilişkilere ya da hayallerimizi gerçekleştirmek için kendimize daha fazla zaman ayırmak isteyebiliriz. Farklı yönlerimizi ortaya çıkartabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Fal Milliyet

Günlük burç: Sabah saatlerinde keyif aldığınız uğraşlar içinde olabilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırabilirsiniz. Güzel şeyler için harcama yapabilirsiniz. İlerleyen saatlerde sorumluluklarınız artabilir. Çalışma arkadaşlarınızdan alacağınız yardımlarla daha kolay adapte olabilirsiniz. Sizi yoran konular gündeminize gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Fal Sabah

İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Çevrenizde çalışan insanların sizinle ayni potansiyele sahip olmaları mümkün değil. İçinde bulunduğunuz ortamlardaki gelişmelerle ilgili olarak, sürekli hata arayarak bir sonuca varamazsınız. Bugün, kalp kırmamalısınız.

Akrep Burcu Günlük Fal Sözcü

Sevgi, empati ve merhametin inanç sistemlerinize yansıdığı bugün ruhani eğitimlere, kişisel gelişim seminerlerine ve yoga meditasyon seanslarına katılabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Fal Vatan

Akrep Burcu

Akrep Burcu Günlük Fal Takvim

Bugünlerde kendinizi altına girmesi güç yükler altına soktunuz ama her işinizi de yoluna koymayı başardınız. Kendinize küçük bir ödül vermelisiniz. Bol bol dinlenin.

Akrep burcu günlük fal. 8 Aralık 2016 Perşembe Akrep burcunun günlük falı.
8 Aralık 2016 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları:

5 - 11 Aralık Haftası: Tarot kartlarınız: Asilan - Kule - Güç Is: Ölçüyü kaçirip, tutarsiz ve sinir bozucu patronunuza agziniza geleni söyleyeceksiniz. Duygusa...

5 - 11 Aralık: Bu dönemde evinizi ve yakın çevrenizi ilgilendiren konularda daha hareketli ve meşgul olabilirsiniz. Sizi eve ve ailenizle ilgili konulara odaklayan gelişmeler ...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!