Akrep Burcu Günlük Fal

24 Kasım 2014 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Fal:

Akrep Burcu Günlük Fal Hürriyet

Ait olduğunuz grup ve topluluklarda tartışma yaratabilecek fikirlerinizi ortaya koyma eğiliminiz artabilir. Haklı tarafı olsa bile, söylediğiniz şeylerin arkasında durmanız gerekeceğini ve unutulmayacaklarını da aklınızda bulundurmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimize hak gördüğümüz şeylerle karşımızdaki kişilerin kendilerini haklı veya kendilerine hak gördüğü şeyler aynı olmayabilir. Dolayısıyla, sert ve kesin konuşup köprüleri atmak yerine, karşı tarafı da anlamaya çalışıp, zarif ve politik konuşarak uzlaşı ortamı oluşturmak, ileride uygun koşullar oluştuğunda istediğimizi alabilmemize olanak sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Fal Milliyet

Paraya ve işe dair konularda yenilikler gözüküyor. Yeni planlar ve projeleriniz için olumlu enerjiler var. Başkalarının desteğini almak daha kolay olacak. Çalışmalarınız iş ortamında daha çabuk fark edilebilir. Alım satımla ilgili işlerinizde büyüme olabilir. Yalnız donanım ya da teknik meselelerle ilgili masraflar çıkabilir.

Akrep Burcu Günlük Fal Sabah

Yakın dostlarınızla bir araya gelmekten keyif alacağınız bir gün. Duygusal ilişkilerinizi genişletmek ve çapını büyütmek istiyorsunuz. Olayların hem içinde hem de dışında kalabilen ender kişilerden birisiniz. Farklı bakış açınınız bugün ses getirecek. Venüs, bugün sizi olumlu etkiliyor. Zevklere düşkünlük olabilir.

Akrep Burcu Günlük Fal Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Fal Vatan

Akrep Burcu

Akrep Burcu Günlük Fal Takvim

Duygusal anlamda gelgitlerinize bir an önce son vermelisiniz. Her şeyden bıkmış haliniz devam ederse dengeleriniz altüst olabilir.

Akrep burcu günlük fal. 24 Kasım 2014 Pazartesi Akrep burcunun günlük falı.
24 Kasım 2014 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları:

24 - 30 Kasım Haftası: Akrep Burcu haftalık burç yorumu güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin....

24 - 30 Kasım: Yılın bu döneminde iş hayatınızda daha çalışkan olabileceğiniz imkanlar var. Parasal alanda yeni açılımlar ve fikirler içerisinde olabilirsiniz. Harcamalarınız ...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!