Akrep Burcu 2018

Akrep Burcu 2018 Falı

Akrep burcu, 2018 yılında hayatınızın her alanında kendinizi geliştirecek ve şu an sahip olduğunuz koşulların daha da iyi hale gelmesi için uğraşlar vereceksiniz. Uğraş verecek olmanız biraz canınızı sıkabilecek gibi duruyor olsa da bunları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Hali hazırda şu an istediklerinizi elde edebildiğiniz bir hayata sahipsiniz. Daha iyisine sahip olmak mı, yoksa sabit kalmak mı istiyorsunuz?

Cevabınız muhtemelen sabit kalmak olacaktır. Gelişmeli ve değişime açık olmalısınız. Hayatınızdaki hareketliliğin üst seviyelerde olması değişime ve yeniliğe açık olduğunuz anlamına gelmiyor. Kişisel değişim ve yenilikten bahsediyoruz Akrep burcu. 2018 yılında kafanızı karıştırabilecek bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Yıl içerisinde yolunda gitmeyen şeyleri boş vermek yerine düzeltmeyle ilgilenmelisiniz.

Eğitim yaşantınıza devam ediyor veya yeni sonlandırmış ve iş arıyorsanız, başarısızlıkların sonu geliyor. Lehinize çevirmek istediğiniz çok önemli durumlarla karşılaşacaksınız. Özellikle iş hayatınızdan memnun değilseniz ve bunaldığınızı düşünüyorsanız sınırların çok özerinde hata yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanamadığınız ve zihinsel olarak kendinizi rahatlatmadığınız sürece sorumluluklarınızı bir türlü yerine getiremeyeceksiniz.

Akrep burcu, 2018 yılında kişisel açıdan isteseniz de istemeseniz de değişim göstereceğiniz bir süreç var önünüzde. Çabalamaya devam etmez ve hayatı olduğu gibi yaşamak isterseniz illa ki mutluluğu bulacaksınızdır ancak yaşınız ilerlediğinde hiçbir şey elde etmediğinizi görerek, en azından hayatın tadını çıkarttım gibi sözler söyleyerek kendinizi kandırabilirsiniz. Aksine davranır ve 2018 yılında mücadeleci bir kimliğe sahip olursanız her şey sizin için daha kolay olur.

Akrep Burcu 2018 İş Hayatı

Akrep burcu, 2018 yılında iş hayatınızda dikkat çekecek olan en önemli nokta umursamaz davranışlarınız olacak. Sergileyeceğiniz bu tutumdan dolayı iş hayatınızda sonlanmalar ve işsizlik gibi bir problemle karşılaşabilirsiniz. Kariyer yaşantınızda bu tarz sıkıntıların baş göstermesini istemiyorsanız sahip olduğunuz işe dört elle sarılmalı ve size verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmelisiniz.

Yaptığınız iş, can güvenliğinin önemli olduğu ve mutlaka dikkat etmeniz gereken bir iş de olabilir. Kafanız dalgınsa veya odaklanmaya ilgili bir problem yaşıyorsanız izin almayı deneyin veya kendiniz istifa edin. Akrep burcu, 2018 yılında kariyer yaşantınızın bundan sonraki sürecinde nelerle karşılaşacağınız veya sizi nelerin bekleyeceği tamamen bu yıl yapacağınız seçimlere bağlı olacak. İş hayatınıza önem vermeyi öğrenin.

İş hayatınıza önem vermediğiniz sürece hayalini kurduğunuz hayata da sahip olamayacağınızı bilmelisiniz. Neyse ki, 2018 yılının ikinci yarısından sonra iş ve kariyer hayatınıza çok daha farklı bakış açısı içerisinde olacaksınız. Yılın ikinci yarısında daha dikkatli ve özenli olacağınız için güzel ve faydalı başlangıçlar yapabilirsiniz. Son olarak, ne yapacağınızı bilmediğiniz zamanlarda destek almak doğru karar olabilir.

Akrep Burcu 2018 Aşk Hayatı

Akrep burcu, 2018 yılında acı ama gerçeklerle karşılaşacaksınız. Söyleyecek olduklarımız canınızı biraz olsun sıkabilir ancak silkelenmeli ve kendinize gelmeniz şart. Aksi halde şu an devam eden birlikteliğinizin sonlanması ile karşı karşıya kalabilir, aşka olan güveninizi kaybedebilir ve duygusal açıdan kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Akrep burcu, aşk hayatınızda doğru yaptığınızı düşündüğünüz, en iyisinin yaptığınız şey olduğunu sandığınız çoğu şeyin yanlış olduğunu artık görün.

Söz konusu aşk ve ilişki hayatınız olduğunda daima sizin istedikleriniz olsun, partneriniz size ayak uydursun ve sürekli sizinle ilgilensin istiyorsunuz ancak bunların pek mümkün olmadığını siz de iyi biliyorsunuz. Evet, şu an bunlara sahipsiniz ancak kötü yanları da var. Birlikte olduğunuz kişi her geçen gün sizden uzaklaşıyor Akrep burcu. 2018 yılında aşk hayatınızla ilgili büyük sorunlar yaşamak istemiyorsanız kendinize çeki düzen vermelisiniz.

Akrep burcu, 2018 yılında daha önce birliktelik yaşadığınız kişiye eskisinden daha fazla düşünmeye başlayacak ve sürekli özlem içerisinde olacaksınız. Geri dönüş sağlarsanız sizin açınızdan belki iyi belki de kötü sonuçlar olabilir. Deneyimlemek en iyisi olacaktır. Aşk açısından doğru adımlar atarsanız mutlu olacağınızdan yana hiç şüpheniz olmasın Akrep burcu. Uyarıları dikkate alın ve 2018 yılında aşkın tadını çıkartın.

Akrep Burcu 2018 Sağlık

Akrep burcu, 2018 yılında sağlığınızla ilgili konularda dikkatsiz davranışlarınızla ön plana çıkacaksınız. Sağlığınız belki de hayatınızdaki en son ilgileneceğiniz şey gibi duruyor Akrep burcu ancak herhangi bir sorunla karşılaştığınızda da toparlamak ve iyileşmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Peki, burada mantıklı olan davranış hangisi olacaktır? Sağlığınıza dikkat edip, olası sorunları engellemek mi yoksa dikkat etmeyip, sorunla karşılaşıp, tedavi için istekli olmak mı? Tercih sizi...

Sağlığınız açısından size zarar veren alışkanlıklarınız var. Tükettiğiniz içeceklerin size iyi geldiğini düşünüyor olabilirsiniz ancak sindirim sisteminizin her geçen gün daha büyük zararlar görmesine neden alıyorsunuz. Haddinden fazla gazlı, alkollü veya gazlı içecek tüketiyorsanız limitleri aşmamaya dikkat edin. Vücut direnciniz siz fark etmeseniz dahi, aslında farkındasınız da, her geçen gün zayıflamakta. Sağlığınıza dikkat edin.

Akrep burcu 2018. Akrep burcu 2018 falı. Akrep burcu 2018 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!