Akrep Burcu Temmuz 2017

Akrep Burcu Temmuz 2017

Akrep Burcu Temmuz 2017 İş

Sevgili Akrep burcu, 2017 yılının Temmuz ayının ilk günlerinden, son günlerine kadar iş ve kariyer açısından yapacak olduğunuz çalışmalar ve üstleneceğiniz sorumluluklar sizi bir adım ileriye taşıyacak. Şu an bulunduğunuz konum her ne kadar sizi memnun etmiyor gibi görünse de aslında içten içe "galiba ulaşacağım en iyi konuma ulaştım" diyorsunuz. Tam olarak ne istediğiniz bu dönem içerisinde karar vermelisiniz.

Temmuz 2017'de alacağınız karar veya kararlar sadece bu dönemi değil bundan sonraki dönemi de etkileyecek. İş ve sorumluluk açısından zaten herhangi bir probleminiz bulunmuyor. Size yüklenen sorumluluğun boyutu ne olursa olsun yerine getiriyorsunuz. Siz, insanların sizden yana olan beklentilerine olumlu geri dönüşler sağlarken sizin beklentilerinizin de karşılık bulacağını bilmelisiniz.

Akrep burcu, çoğunuz için geçerli olmasa da çalışmayı sevmeyenleriniz var aranızda. Hal böyleyken finansal durumunuzdan şikayet etmemelisiniz. Çalışmayı seven, tuttuğunu kopartan Akrep burcu insanları ise Temmuz ayında maddi konularda pek sıkıntı yaşamayacak. Gelir düzeyinizi her geçen gün daha yukarılara çekeceksiniz. Sergilediğiniz performansın karşılığı mutlaka olacaktı ve bunu sizde iyi biliyorsunuz.

Akrep Burcu Temmuz 2017 Aşk

Akrep burcu, aşk sizin hayatınızın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Geçen ayda, bu ayda ve gelecek ayda olduğu gibi aşk ve ilişki açısından mutlaka karmaşıklıkla karşılaşacaksınız. Aşk dışında hayatınızın diğer alanlarında yaşanacak olan yoğunluk kesinlikle aşka olan ilginizi azaltmayacak. Sizin bu tarz yaklaşımlarınız birlikteliğinize de en iyi şekilde yansımakta. Duygusal olarak yoğun olacağınız bir süreç sizi bekliyor.

Temmuz 2017'ye yalnız giren Akrep burcu insanlarının biraz daha beklemede kalması gerekiyor. Canlılık ve heyecan arayışınızın karşılık bulmasını istiyorsanız beklemeli ve doğru zamanda harekete geçmelisiniz. Bu ay içerisinde karşınıza çıkacak olan bir kişi sizinle herkesten daha farklı ilgilenecek. Özel konuşmalar, özel paylaşımlar içerisinde olacaksınız. Hisleriniz yoğunlaştığında da belki bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Yeni veya uzun süredir ilişki içerisinde olan Akrep burcu insanları ayın üçüncü bölümünde sorun ve sıkıntıyla karşılaşabilir. Üzerinizde bulunan aksi davranışlarınızdan sıyrılabilirseniz her şeyin daha kolay olacağını göreceksiniz. Partnerinizle aranızdaki sorunların nasıl çözüme kavuşabileceğini düşünmeli ve harekete geçmelisiniz. Uğraş isteyen sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağını beklemek delilik olacaktır.

Akrep Burcu Temmuz 2017 Sağlık

Akrep burcu, Temmuz 2017'nin hemen hemen tamamında söz konusu sağlık olduğunda mutlaka diken üzerinde olmalısınız. En ufak bir şikayetiniz olduğunda doktora görünmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Havaların ısındığı ve Güneş'in daha yakıcı olduğu dönemde çok fazla Güneş altında kalmamaya çalışın. Cildinize zarar verebilirsiniz. Öğle saatlerinde cildinize koruyucu sürmek doğru tercih olacaktır.

Akrep Burcu Temmuz 2017. Akrep Burcu Temmuz 2017 Yorumu. Akrep Burcunun Temmuz ayı burç yorumları nedir? Temmuz 2017 Akrep Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!