Akrep Burcu Nisan 2017

Akrep Burcu Nisan 2017

Akrep Burcu Nisan 2017 İş

Sevgili Akrep burcu, Nisan 2017'de Plüton burcunuzla etkileşim içerisine giriyor ve bu da önemli konularda destek alacağınız ve kararsızlık çekmeyeceğiniz anlamına gelir. Yeni bir işe başladıysanız veya pozisyonunuz değiştiyse bu dönem içerisinde kolaylıkla uyum sağlayacak ve hızlı bir giriş yapacaksınız. Sergileyecek olduğunuz performans çevrenizde bulunan insanların fazlasıyla şaşırmasına neden olacaktır.

İş ve kariyer yaşantınızda dikkatler üzerinizde olacak. Gerçi bu duruma alışıksınız ancak siz yine de hata yapmamaya çalışın. Elde edeceğiniz başarıların öncelikle size daha sonra da çalıştığınız yere fayda sağlayacağını unutmayın. Önceliğiniz her zamanki gibi kendiniz olmalı. Geride bıraktığımız ve gelecek aylarda olduğu gibi hırsınız sizin en büyük yardımcınız olacaktır Akrep burcu.

Nisan 2017'de zaman zaman hakkınızın yendiğini ve hak ettiğiniz değeri görmediğinizi düşüneceksiniz. Tepki gösterirken dozuna dikkat edin. Plüton'un iyi yönde etkisi olacakken, Merkür size iletişim açısından biraz olsun ters düşecek. İkili ilişkilerde sarf edeceğiniz sözlere dikkat edin. Sorumluluğunuz artacak ancak siz yoğun temponun üstesinden gelebilecek yeteneklere sahipsiniz. Genel olarak güzel bir ay geçireceksiniz.

Akrep Burcu Nisan 2017 Aşk

Akrep burcu, Nisan 2017'de aşk hayatınızda karşılaşacak olduğunuz gelişmeler sizi fazlasıyla şaşırtabilir. Hiç olmadığı kadar ilgi göreceksiniz. Alternatiflerin artacağı bu süreçte karar vermekte zorlanabilirsiniz. İlginizi bir bu yana bir o yana kayabilir. Nisan 2017'yi tehlikeli dönem olarak görebilirsiniz. Kısa süreli yakınlaşmalar mutlaka size keyif verecektir ancak bunun uğruna da kesinlikle mutluluğunuzdan vaz geçmeyin.

Özellikle genç yaşlarda olan Akrep burcu insanları tecrübesizliğinin zararını görebilir. Bu nedenle elinizden geldiğince mantıklı davranmalı ve herhangi bir adım atarken iki kez düşünmelisiniz. Akrep burcu, Nisan 2017'de uzun süredir arkadaş olduğunuz kişinin size karşı hislerinde değişiklik olacak. Fark edeceksiniz ve ne tepki vereceğinize karar veremeyeceksiniz. Arkadaşlık mı yoksa birliktelik mi? Karar sizin.

Birlikteliği olan Akrep burcu insanlarının bu dönem içerisinde kafası gereğinden fazla karışacak. Hata yapabilirsiniz. Partnerinizle aranızın açılması direkt olarak karşı taraftan kaynaklı gibi görünse de dolaylı olarak sizin payınız çok büyük. Çevrenizdeki insanları kandırabilirsiniz ancak bardağı taşıran damlayı siz bırakacaksınız. Aşk hayatınız karmaşa içerisinde olsa dahi doğru yönetebilirseniz, keyif dahi alacaksınız.

Akrep Burcu Nisan 2017 Sağlık

Akrep burcu, Nisan 2017'de sağlığınız geçen döneme göre çok da iyi olmayacak. Ancak bu durum herhangi bir problemle karşılaşacağınız anlamına gelmiyor. Siz gereken önlemleri alırsanız, Nisan ayı içerisinde herhangi bir probleminiz olmaz. Akrep burcu, bu dönem içerisinde mide ve baş bölgeniz hassaslaşıyor. Özellikle rüzgarlı havalarda dışarıda pek kalmamaya özen gösterin. Zihinsel ve fiziksel açıdan kendinizi dinç tutun.

Akrep Burcu Nisan 2017. Akrep Burcu Nisan 2017 Yorumu. Akrep Burcunun Nisan ayı burç yorumları nedir? Nisan 2017 Akrep Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!