Akrep Burcu 2016

Akrep Burcu 2016 Falı

Akrep burcu, 2016 yılında düşünceleriniz, fikirleriniz ve hayata bakış açınız tamamen değişmeye başlayacak. Yenileneceksiniz ve bu durum hem iş hem de özel hayatınızda daha farklı yaklaşımlar sergilemenizi sağlayacak. Değiştiğinizi hissedeceksiniz. Yaşanacakların olumsuz olabileceğini ya da bu kadar farklılığın ve değişimin size ağır geleceğini düşünebilirsiniz ancak merak etmeyin, zorlanmayacağınız gibi aksine keyif alacaksınız.

Geride bıraktığımız yılın sonları ve bu yılın ilk dönemleri, 2016 yılının ilerleyen dönemlerine hazırlık aşamasında geçecek. Zihinsel açıdan kendinizi toparlamanız gerekiyor. Bu yılı kurtuluş yılınız olarak da görebilirsiniz. İşinizde ya da özel hayatınızda karşınıza çıkan, sizi kısıtlayan ve zorlayan hemen her şey çözüme kavuşmaya başlayacak. Gücünüz artacak ve siz de bunu fazlasıyla hissedeceksiniz.

Hayattan beklentileriniz değişeceği gibi artık ne isteyeceğinize de karar verebileceksiniz. Hedefler ve planlar konusunda daha net olmaya başlayacaksınız. Biraz daha istekli ve akıllı davranışlar sergilerseniz, arzu ettiklerinize sahip olmanızı daha da kolaylaştırabilirsiniz. Şans ve başarı sizden yana olacak. Yapmanız gereken şey, fırsatları ve gelişmeleri doğru değerlendirebilmek. Hayat size keyif vermeye başlayacak.

2016 yılında daha önce fark etmediğiniz ya da yeteri kadar kullanamadığınız yönleriniz de açığa çıkmaya başlayacak. Yeteneklerinizin ve bu sayede neler başarabileceğinizin farkına varacaksınız. Kendinize olan güveniniz artacak. Özellikle iş ve eğitim açısından yüksek konumlara ulaşacaksınız Akrep burcu. Çalışmalarınız sonuç vermeye başlayacak. Değişime açık olun ve en iyi şekilde ayak uydurmaya çalışın.

Akrep Burcu 2016 İş Hayatı

Akrep burcu, 2016 yılında gezegenlerin olumlu etkisiyle ve sizin de gelişim ve değişim göstermenizle beraber iş hayatınız bir hayli farklı fırsatları ve beklentileri size getirecek. Bu yıl yükseleceğiniz yıl olacak. Finansal açıdan arzu ettiğiniz konuma yükselebilirsiniz. Şartlar lehinize dönecek ancak gelir ve giderler konusunda dengeyi kurmanız gerekiyor. Hedeflerinize ulaşmakta zorluk çekmeyeceksiniz.

Başarılara ulaşmanızın kolaylaşacak olması, özellikle iş konusunda kendinize çok fazla güvenmenizi sağlayacak. Yıl içerisinde yeni iş bağlantıları kurmakta zorlanmayacak, yüksek gelir sağlayacağınız anlaşmalar yapacaksınız. Şansınız, geride bıraktığımız yıldan çok daha fazla olacak. Zaman zaman sizin başarılı olmanızı istemeyen insanlarla karşılaşacaksınız. Bu gibi durumlarda akıllı olmanız gerekiyor.

Satürn, 2016 yılında sizi destekliyor olacak Akrep burcu. Bu sayede bolca fırsatla karşılaşacaksınız. Sizin bile beklemediğiniz işler bağlayabilirsiniz. Yıl içerisinde iş konusunda sıkıntılar yaşanacak ancak üstesinden gelmeyi de bileceksiniz. 2016 yılının ikinci yarısında başarıya ulaşmanız daha da kolaylaşacak gibi görünüyor. Hayalinize ulaşma ihtimaliniz var Akrep burcu. Fırsatları tepmemeniz gerekiyor.

Akrep Burcu 2016 Aşk Hayatı

Akrep burcu, 2016 yılı aşk açısından geride bıraktığımız yıl ve yıllardan daha iyi geçecek. Pek fazla zorluk yaşamayacaksınız ancak bu durum bazılarınız için geçerli olmayabilir. Uyum sağlayamadığınız bir kişiyle birlikteliğinizin sıkıntılı olması gayet doğal ancak bu ilişkinin size zarar verebilecek boyutlarda olmasına da izin vermeyin. Biraz kendinizi ve haliyle duygularınızı düşünerek hareket etmenizde yarar var.

Aşk açısından yaşamış olduğunuz zorluklar ve sıkıntılar, 2016 yılında yaşanmayacak. Yine de bir ilişkiye başlamadan önce partnerinizin ve kendinizin hislerinden emin olmanız gerekiyor. Aşk konusunda fazlasıyla tecrübe edinmiş Akrepler, yıl içerisinde arzu ettiğiniz birlikteliğe sahip olabileceksiniz. Yalnızlığınız son bulacak ve sizi derinden etkileyecek bir kişiyle karşılaşacaksınız. Bu açıdan sosyal ve eğitim yaşantınız bir hayli dikkat çekici.

Kısa süreli birlikteliklerin artık size fayda sağlamayacağını ve duygusal açıdan size zarar verdiğini anlamış olmanız gerekiyor. Bu yıl içerisinde kuracağınız birlikteliğin uzun süreli olmasını arzu edeceksiniz. Sizin istediğinizi, karşınızdaki kişi de anlayacak. Çekiciliğiniz her zamanki gibi üzerinizde ve arzu ettiğiniz kişiyle yakınlaşmayı başarıyorsunuz. Aşk hayatınızda yapacağınız seçimler, aşk hayatınızın gidişatına yön verecektir.

2016 yılında süregelen birlikteliğiniz veya evliliğinizle ilgili güzel gelişmeler meydana gelecek. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları atlatmayı başaracaksınız. Genel olarak romantizme pek yatkın değilsiniz ancak bu yıl hisleriniz farklılaşacağı için romantik yönünüzü de açığa çıkartacaksınız. Yaklaşımlarınızın bu yönde olması hem sizi hem de partnerinizi rahatlatacaktır. Hislerinize ayak uydurmaya çalışın. İstediğiniz aşk hayatına, 2016 yılında sahip olacaksınız Akrep burcu.

Akrep Burcu 2016 Sağlık

Akrep burcu, 2016 yılında sağlığınızı ön planda tutmanız gerekiyor. İhmalkar davranışlarınızın ne gibi sonuçlar ortaya çıkarttığını görmüş olmalısınız. Sağlık açısından sıkıntı yaşarsanız ne iş ne de özel hayatınızla arzu ettiğiniz ilerlemeleri kaydedemezsiniz. Yıl içerisinde zihinsel olarak güçlenmeniz gerekiyor Akrep burcu. Kafanızdaki olumsuz düşüncelerden bir an önce sıyrılmaya çalışın.

2016 yılında enerjinizi de yüksek seviyelerde tutmanız gerekiyor. İşinizden veya eğitiminizden arta kalan zamanlarda dinlenmeye mutlaka özen göstermelisiniz. Bu yıl yedikleriniz ve içtikleriniz önemli olacak. Aşırıya kaçarsanız kalbinizi ve sindirim sisteminizi yorabilirsiniz. Spor yapın, hobilerinize zaman ayırın ve sizi hem zihinsel hem de fiziksel açıdan rahatlatacak aktivitelere yönelin.

Akrep burcu 2016. Akrep burcu 2016 falı. Akrep burcu 2016 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!