Akrep Burcu 2015

Akrep Burcu 2015 Falı

2015 yılında özellikle iş konuları kafanızı fazlasıyla meşgul edecek. Odaklanacağınız konu, başlangıçta iş olarak dikkat çekiyor. Aileniz sizin için oldukça önemli ve onları ihmal etmek istemiyorsunuz. Fakat 2015 yılı içerisinde iş hayatınıza odaklanacaksınız. Kazancınız gayet iyi durumlarda olacak. Başarılısınız ve bunu tekrar çevrenizdeki insanlara kanıtlama fırsatı elde edeceksiniz. 2015 yılında çok şanslı olacak ve bu kadar şans karşısında gerçekten şaşıracaksınız.

2015 yılında çalışmanızı daha üst seviyelere taşımak isteyebilirsiniz. Özellikle çevrenizden bu konuda yardım alabilirsiniz. İş konusunda çok fazla fırsatla karşılaşacaksınız ve istediğinize uygun ortamlarda bulunacaksınız. Bu yıl içerisinde önemli ve geleceğinize doğrudan etkide bulunabilecek insanlarla tanışabilirsiniz. İş arayan Akrepler, bu dönem içerisinde istedikleri fırsatlarla karşılaşabilir. Hedefleriniz oldukça yüksek ve yapmak istediklerinizi 2015 yılı içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

İş hayatını olan ilginiz çok fazla. Bu nedenle sosyal hayatınız ve aileniz bu yıl içerisinde ikinci planda olacak. İşiniz ve toplumsal hedeflerinize yoğunlaşacaksınız. Özellikle evli olan Akrepler için bu durum sıkıntı yaratabilir. İş, sizin için önemli olabilir fakat ailenizi de ihmal etmemelisiniz.

Haziran ayından sonra seyahatler gündeme gelecek. Yapacağınız yolcuklar işle ilgili olacak ve kariyerinizi daha üst seviyelere taşıyacak bağlantılar kuracaksınız. Oldukça meraklısınız ve bu nedenle daha önceden ilginizi çekmeyen konular, 2015 yılında kafanızı fazlasıyla meşgul edebilir. Lüksü seviyor ve çok fazla paraya sahip olmak istiyorsunuz. Bunun için çok fazla çalışmanız gerektiğinin de farkındasınız. Mevkiinizin daha iyi seviyede olmasını arzu ediyorsunuz.

Ağustos 2015'ten sonra, beklediğinizden daha fazla ön planda olacak ve arzu ettiklerinizi karşınızdaki kişiyle daha net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Yaptığınız girişimlerde, yaratıcılığınız sayesinde kendinizi gösterme fırsatı elde edeceksiniz. 2015 yılı içerisinde, ne kadar gayretli olursanız, o kadar başarılı olacaksınız.

Akrep Burcu 2015 Aşk Hayatı

Bekâr olan veya bir kişiye ilgi duymayan Akrepler, 2015 yılı sizin için çok farklı olacak. Bu yıl içerisinde onaylanmayan birliktelikler, farklı deneyimler yaşamanıza neden olabilir. Aşk hayatınız derinliklere sahne olacak. Sınırınızın, aslında ne kadar sınırsız olduğunu keşfedeceksiniz. Gerçekten, 2015 yılı aşk açısından çok farklı olacak. Özellikle yılın ilk aylarında bir kişiyle birliktelik kurabilir ve onunla farklı şehre taşınma fikrine kapılabilirsiniz.

Birlikteliği olan fakat bu ilişkide sürekli sorunlarla baş etmek zorunda kalan Akrepler, durumunuzun ne olduğunu, ilişkinizde özgürlüğün ne derece olduğunu gözden geçirmeniz gerekiyor. Gerçekçi bakış açısı ile durumları değerlendirmelisiniz. Yanlış kişilerle birliktelikler gündeme gelebilir, çok fazla dikkatli olmanız gerekiyor. Partneri olan kişiler, yasak ilişkilerden uzak durmalısınız. Fiziksel ilişki isteğinizden dolayı partnerinizi sıkıntıya sokabilirsiniz, duygularınızı dengelemenin yollarını arayın.

Haziran ayına kadar olan süreçte, odak noktanız aşk hayatınız olacak. İlişkiniz üzerine çok fazla düşünecek ve vakit ayıracaksınız. Söz konusu aşk hayatınız olduğunda beklenmedik deneyimler ve heyecan getirici olaylarla karşılaşacaksınız. Haziran ayından, Ağustos ayına kadar olan dönemde yabancı kişilerle yakınlaşmalar söz konusu olacak. Güzel ve özel günler geçireceksiniz.

Ekim 2015'ten, yılsonuna kadar olan dönemde birlikteliği olan kişiler sabırlı davranışlar sergilemeli. Evliliğe adım atmak isteyenler, gerçekten emin değillerse yanlış adımlar atabilir. Huzursuzluk ve mutsuzluk yaşayabilirsiniz. Ciddi kararlar almak için Ekim ayından sonrası uygun görünmüyor.

Akrep Burcu 2015 İş Hayatı

Ticaretle uğraşan Akrepler, Haziran ayına kadar olan dönemde önemli gelişmeler yaşayacak. Beklenen ya da beklenmeyen güzel haberler alacaksınız. Bunun sonucunda masraflarınız artabilir. İş konusunda beklendiğiniz önemli gelişmelere sahip olacak, istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz. İş hayatınızda sorun varsa, bu yıl içerisinde oldukça akıllı adımlar atacak ve rahat bir hayata sahip olacaksınız.

2015 yılına planlı bir şekilde başlamak size fayda sağlayabilir. Amaçlarınıza ulaşmak için gerekli olan yolları yaratmalısınız. Aksi halde kazandığınız paralar, siz farkında olmadan tükenebilir. Atacağınız her adımı, yapacağınız her işi ve başlatacağınız her projeyi akıllı ve mantı bir şekilde düşünmelisiniz.

İşi olmayan ve iş hayatına atılmak isteyen Akrepler için de güzel gelişmeler söz konusu. İstediğiniz işe girebilirsiniz ancak maaş açısından ufak tefek sıkıntılar yaşanacak. Yine de tatmin edici gelişmeler mutlu olmanızı sağlayacak. Büyük firmalarda işe girebilirsiniz. Mesleki başarıyı yakalayanlar daha iyi başarılar elde edecek. Meslek hayatına yeni atılan Akrepler ise, başarının ilk adımlarını atacaklar.

Akrep Burcu 2015 Sağlık

2015 yılında sağlığınızın iyi olmasını istiyorsanız, öfkelenmemeye dikkat etmeli, stresli ortamlardan uzak durmalı ve size zevk veren aktivitelerde bulunmalısınız. Sizi rahatlatacak uğraşlar bulmanız, üzerinizde bulunan negatif enerjinin ortadan kalkmasına da yardımcı olacak. Kendinize yeni hobiler ediniz ya da var olan hobilerinize vakit ayırın.

2015 yılı içerisinde kemikleriniz hassas olacak ve iskelet sisteminizi zorlamaktan kaçınmalısınız. Gereğinden fazla enerji harcamak, gereksiz yere vücudunuza yüklenmenize neden olabilir. Manevi anlamda terapilere vakit ayırabilirsiniz. Bu yıl içerisinde kollarınıza ve bacaklarınıza dikkat edin. Spor yapan Akrepler, kendinizi zorlayacak hareketlerden uzak durmalısınız.

Akrep burcu 2015. Akrep burcu 2015 falı. Akrep burcu 2015 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!