Akrep Burcu 2013

Ocak: Sakin olun. Bu ay ofiste bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sakinliği elden bırakmayın ve bir şekilde kendinizi doğru ifade etmenin yolunu bulun. Kazanan taraf siz olacaksınız.

Şubat: Ateşi yakın. Plüton'un etkisiyle bu ay sevgilinizle unutamayacağınız aşk geceleri yaşayabilirsiniz. Bu ay çekiciliğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mart: Dikkat edin. Ayın 10'unda doğru etkileyici Mars, karşınıza çekici birini çıkaracak. Onunla ilgili arkadaşlarınızın önerilerine önem vermelisiniz. Büyük bir yanlış yapmadan önce iyice düşünün. Sizin için önemli özelliklere sahip olup olmadığına dikkat edin.

Nisan: Bakım yapın. Lükse düşkünü Venüs sayesinde bu ay kendinizi masaj ve spa bakımlarıyla şımartacaksınız. Bu tip bakımlar sayesinde kendinizi her zamankinden daha iyi hissedeceksiniz.

Mayıs: Yalnız kalın. Değişken Uranüs'ün etkisiyle bu ay biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Bu devrede kendinize zaman ayırmaya çalışın; günlük yazabilir ya da resim kursuna katılabilirsiniz.

Haziran: Seyahate çıkın. Bu ay arkadaşlarınızla ve sevgilinizle çeşitli turlara katılacaksınız. Yalnız yoğun bir şekilde seyahat ederken sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Temmuz: Partilere gidin. Ayın 7'sinden sonra parti sezonunuz açılıyor. Bir partiden diğerine koşturacaksınız. Bizden söylemesi, bu partilerde değişik insanlarla tanışma olanağınız da olacak.

Ağustos: Kötü insan olun. Ofiste bazı zamanlar gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu durumda hakkınızı aramayı ihmal etmeyin ama bir şekilde dikkat çekmemeye de çalışın.

Eylül: Geleceği planlayın. Eğlenceli ve dolu dizgin bir aya giriyorsunuz. Ancak hem bütçenizi hem de geleceğinizi planlamanız gerekebilir. Aşırı harcama yapmamaya özen göstermelisiniz.

Ekim: Yardım edin. Zor durumda olan bir iş arkadaşınızın yardımına koşabilirsiniz bu ay. Onu kanatlarınızın altına korumaya alacaksınız ve bunun yararlarını yakın gelecekte göreceksiniz.

Kasım: Utanmayın. Bu ay utangaçlığınızı yeneceğiniz bir ay olacak. Hatta sevgilinizle sevişirken ışıkları açık bırakmanızı da size tavsiye edebiliriz. Bu, cinsel yaşamınıza renk katmanıza yarayacak.

Aralık: Kendinizi şımartın. Merkür'ün etkisiyle bu ay çok güzel bir buluşma planlayacaksınız. Cazibenizi olumlu yönde kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Keyfini çıkarın.

Akrep burcu 2013. Akrep burcu 2013 falı. Akrep burcu 2013 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!